ДудникСергій Сергійович

Мажоритарний округ № 147 місто Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони

Незалежний журналіст, блогер. Один з найзначущих проектів, над котрими працював - громадянська ініціатива "Качай Лодку" про дослідження недоцільних витрат державного бюджету центральними органами виконавчої влади. Головна мета - дослідити і скоротити недоцільні витрати державного бюджету України, особливо, ті що можуть мати корупційну складову, щоб перенаправити їх до конкретних сфер, котрі зазвичай недофінансовані, соціальна сфера, освіта, державна інфраструктура.

Illustration
icon

Цінності

"Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ" .

icon

Цілі

Дослідити конкретні статті витрат коштів українців (податки) на недоцільні витрати і потенційно корупційні схеми.

icon

Соціальна відповідальність

Обов'язок особи оцінити власні наміри та здійснювати
вибір поведінки відповідно до норм, що відображають інтереси суспільного розвитку,
а у випадку порушення їх — обов'язок звітувати перед суспільством та нести покарання.

Що зробив до виборів:

  • Допомога воїнам АТООрганізація і проведення заходів волонтерського руху "Україна дякує!" направлених на підтримку і збір необхідних речей для воїнів АТО у 2014-2015 роках.

  • Просвітницька роботаУчасть у заходах Міністерства молоді і спорту по темі — нові можливості для молодих українців в Україні. Програма орієнтована на переконання української молоді лишатись і працювати в Україні, а не їхати за кордон.

  • Журналістські розслідуванняНизка поглиблених журналістських досліджень у сфері недоцільних витрат державного бюджету. Результат — понад 70% відсотків податків, які сплачують українці не йдуть за призначенням.

  • Волонтерська роботаВолнтерська просвітницька робота для людей віком від 14 до 35 років із малих населених пунктів про користування соціальними мережами і інтернетом для відкриття власної справи.

Програма

  • 01. Найгірші дороги ремонтуються першими»Добиватимусь від уряду прозорого механізму ремонту доріг за принципом «Найгірші дороги ремонтуються першими».

  • 02. Розвиток транспортного сполученняПроблеми з міжміським і селищним сполученням та громадським транспортом варто вирішувати в першу чергу. Люди у невеликих містах і селах мають їздити з комфортом.

  • 03. Спрощення податкової системиІніціюватиму розгляд створення привабливих умов для бізнесу, в малих населених пунктах і спрощенні податкової системи для селян.

  • 04. Вільний доступ до інформаціїПідтримуватиму ініціативу із проведення якісного інтернету в кожний населений пункт Полтавщини. Люди повинні мати вільний доступ до інформації, всюди.

Ви можете написати про свою проблему кандидату осособисто

Для цього ми розробили мобільний додаток. Просто зареєструйтеся, напишіть проблему та чекайте на відповідь2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності